Korduma kippuvad küsimused.


1. Mis vahe on püsimeigil ja microblade’ingul?

Microblading ja püsimeik mõlemad kujutavad endast naha pindmist pigmenteerimist. Nende kahe protseduuri suurim erinevus on, et üks käib manuaalsel meetodil ( Microbladingu protseduur käib spetsiaalse pliiatsi taolise esemega mille külge kinnitatakse pisike micro terake mida spetsiaalse, nahasõbraliku pigmendi sisse kastes joonistatakse manuaalselt nahale kulmu karvu imiteerivad joonekesed. 

2. Kuidas otsustada milline protseduur sobib mulle kõige paremini?

Microblading sobib eelkõige noorele, normaalsele nahale. Nahale mille rasueritus ja poorid on pigem väikesed. Püsimeik käib aga spetsiaalse tatoveerimis aparaadiga. Püsimeigi protseduuri juures on mänguruumi rohkem ja on võimalus kombineerida erinevaid tehnikaid. Püsimeik sobib kõikidele, olenemata nahatüübist või vanusest. Milline protseduur on iga kliendi jaoks sobivaim on võimalik välja selgitada individuaalse konsultatsiooni käigus.


3. Kui kaua püsib kosmeetiline tattoo ilusana ja mis aja tagant peaksin käima kulme korrigeerimas?

Microbladingu normaalne eluiga on 9-12 kuud. Püsivus oleneb nahatüübist ja selle aktiivsusest (regeneratsioonist). Püsimeigi keskmine püsivus on 1-aastast kuni 3me aastani (selle aja jooksul peaks pigment nahast täielikult välja kuluma.) Üldiselt noortel vahetub nahk kiiremini, ja mida vanem on inimene, seda kauem püsib ka micropigmentatsioon. Naha aktiivsust mõjutavad erinevad tegurid: toitumine, haigestumine, ravimid, trenn, päike/solaarium ja naha enda omadused kuiv/normaalne/rasune jne. Seega väga paljud vajavad peale esmast protseduuri hooldust (1. järelhooldus tuleks teha 4-6 nädala möödudes) ja ka peale värskendamist hooldust, et tulemus oleks ilus (minu püsikliendid käivad hoolduses iga 1-aasta järel.)

Soovite ilusat, loomulikku tulemust, siis tuleb seda ka hooldada ja värskendada.

See et sõbrannal püsivad kulmud 1.5 aastat aga sul on poole aastaga peaaegu kulunud, see on täiesti normaalne, sest kõikide inimeste elustiil/kvaliteet (toit/sport/päike/suitsetamine/ravimid/haigused/alkohol) ja nahatüüp on erinevad. Suurt mõju avaldavad ka kõik kosmeetilised protseduurid, koorimised (happelised/laser/kodune hooldus), milliseid kreeme kasutad jne.


4.Kuidas valida õiget tehnikat?

Püsimeik sobib enamvähem kõigile nahatüüpidele.

Kui sul on rasune näonahk ja laiad poorid siis karvtehika ei ole sinu jaoks. Sellisel juhul sobiks kõige paremini sulle ilmselt puuder/hajutustehnikas püsimeik.

Kui sa oled aastaid lasknud teha endale karvtehnikas püsimeiki siis mingi aeg peaksid ilmselt kaaluma enda jaoks varianti, kas korraks laseri alt läbi käia või puuder/hajutustehnika peale üle minna. Lõputult ilusat karvtehnikat teha ei ole võimalik. Paratamatult hakkab meie keha aastatega pigmenti naha all laiali viima ja need ilusad joonistatud "karvakesed" ei ole enam nii peened ja sihvakad, nagu varem. Karvtehnikas kulme pidevalt uuendades ja üle joonistades ei ole varsti enam lihtsalt ruumi sinna uusi “karvakesi” juurde joonistada.

Microblading sobib pigem normaalsele ja kuivale nahale. Nahale mille poorid on väikesed. Ainult sellise naha puhul jääb karvtehnika kõige ilusam ja naturaalsem.Kui sa ei tea oma nahatüüpi või vajad abi endale sobiva tehnika leidmisel siis saame selle kontsultatsiooni käigus selgeks teha.

5. Mida ei tohi teha pärast püsimeigiprotseduuri?

Nakkuse ennetamiseks, paranemise kiirendamiseks ning kvaliteedi tagamiseks on 14 päeva pärast püsimeigi tegemist keelatud:

  • Ujuda veekogudes ja basseinides.

  • Kasutada muid kosmeetilisi seepe ja haava puhastus vahendeid, kui spetsialist on soovitanud.

  • Süüa antibiootikume.

  • Viibida otsese päikese all (päevitada rannas.)

  • Minna solaarumisse.

  • Tarbida alkohoolseid jooke protseduuri päeval.

  • Teha aktiivset, füüsilist trenni kuni 1 nädal peale protseduuri.


Jätame endale õiguse keelduda kliendi ekstavagantsest soovist!