Mida oodata Püsimeigi/Microbladingu protseduurile tulles.

Vaatamata sellele, et viimastel aastatel on Microblading’u protseduur kõvasti laineid löönud, avastati Microblading AKA “kulmude tikand” tegelikult juba tuhandeid aastaid tagasi.

Microbladingu protseduur hõlmab endas naha pindmist pigmenteerimist õhukese micro-teraga, millega joonistatakse nahale kulmu karva imiteerivad jooned mis “jooksevad” samas suunas kuhu loomulik kulmu karv kasvab. Püsimeigi ja Microbladingu vahe tuleneb protseduuri käigu poolest seetõttu, et Microblading tehakse nahale manuaalselt, kasutades spetsiaalset pliiatsit mille külge kinnitatakse micro-tera, püsimeik aga käib spetsiaalse tatoveerimis aparaadiga.

Erinevalt traditsioonilisest tatoveeringust sisestatakse Microbladingu protseduuri puhul pigment naha pindmistesse kihtidesse, seega ei ole see igavene, nagu tatoveeringud tavaliselt on. Püsimeik on samuti pindmisem pigmenteerimise viis kui seda on klassikaline tatoveerimine. Ka nende protseduurile puhul kasutatavad pigmendid erinevad tattoo pigmentidest oma konsistensi poolest, seetõttu on need ka vähem püsivad. Üldjuhul kestab tulemus 1-aastast, kuni 3-aastani.

Protseduur sobib hästi kõigile kes olid 90ndate, ülekitkutud kulmude ohvrid ja ei suuda nüüd selle tõttu oma loomulikku karva kasvu taastada, inimestele kes on mõne haiguse tõttu kulmukarvad kaotanud ja kõigile kes on väsinud ja häiritud iga hommikusest kulmude meikimisest.


Kui sa tundsid end puudutatuna ja otsustasid nüüd endale võimaluse anda siis järgnevalt toon välja mida protseduurile tulles oodata:

123.jpg


STEP 1.

Esimese asjana analüüsin ma kliendi kulmu kuju ja tema tavapäraseid meikimisharjumusi, seepärast lasen alati kliendil tulla protseduurile juba meigitud kulmudega, et saada aru milline on kliendi isiklik eelistus kuju ja värvitooni suhtes. Seejärel eemaldan kliendi kulmudelt meigi ja kammin kulmud läbi, et aru saada millises suunas karv kasvab ja millega mul tegemist tuleb teha.STEP 2.

Järgnevalt teen kliendi nahale diagnostika, et aru saada milline on kliendi nahatüüp ja milline pigmenteerimise tehnika talle kõige paremini sobib. Seejärel mõõdan välja kulmude pikkuse ja kuju kliendi kolju kuju arvesse võttes. Selleks kasutan ma tavaliselt spetsiaalselt mõõdistatud teipi ja malli ja teen vastavaid märkmeid. (Märgin ära kulmu alguse, kõrgeima punkti, kalde nurga, kulmu lõpu ja punkti kust kulmu saba kitsamaks hakkab minema.)

3.jpg

Kliendi kulmukuju mõõdistamine.
STEP 3.

Kolmandas etapis joonistame kulmupliiatsiga kliendile ette kavandi millised tema kulmud hakkavad hiljem välja nägema. Peale kavandi joonistamist võivad kliendile esmapilgul tunduda kulmud pisut laiad või liiga suured. Räägin alati kliendile, et tuleks arvestada, et kavand tundub visuaalselt 10 % laiem kui tegelikult kulmud hakkavad olema. Kui klient on kulmude kujuga rahul ja ei soovi ise enam korrektuure teha siis valime koos välja pigmendi millega edasi hakkame töötama.
kodukale.jpg

Kliendi kulmu kavandi koostamine.
STEP 4.

Kui pigment on valitud, valin micro-tera või püsimeigi protseduuri puhul aparaadile nõela millega kliendi nahale karvakesi/hajutust hakkan joonistama. Tera valin vastavalt kliendi oma kulmu karva paksusele, et tulemus jääks võimalikult reaalne ja tõetruu. Seejärel määrin nahale geelina tuimestuse ja jätan selle ca 15 minutiks mõjuma. Kui nahk on tuimestatud saan protseduuri kallale asuda. Protseduur ise võtab aega tavaliselt 60-90 minutit.
kodukale 2.jpg

Microblading’u terad.

STEP 5.Kui olen protseduuriga lõpule jõudnud annan kliendile peegli ja lasen tal endal otsustada kas ja mida ta veel lihvida sooviks, kui kõik on korras siis panen kulmudele lõpetuseks peale antibakteriaalse, niisutava geeli ja siis räägime hooldusest.


peegel.jpg

Õnnelik klient.STEP 6.

Kulmude paranemise aeg on tüütu protsess ja seda kuidagi kiirendada ei ole võimalik. Tavaliselt tulevad kulmudele umbes 3-4. päeval peale pindmised koorikud MIDA KINDLASTI NOKKIDA EI TOHI! Koorikut enneaegselt maha nokkides tõmbad sa koos koorikuga nahast välja pigmendi ja sulle jääb kulmu sisse auk. Mida teha? Soovitav on kulme sel ajal puhastada niiske vatitupsuga ÕRNALT TUPSUTADES. (Nii puhastad sa kulmu karvade vahele kogunenud haavavedeliku ja tolmu/mustuse, ning väldid põletiku teket.) Hoolduseks sobiva geeli annan ma kliendile peale protseduuri salongist kaasa.) Koorikud tulevad ise maha umbes 7-10. päevaks. Peale kooriku eemaldamist on kulmud umbes 50-60 % heledamad kui salongist lahkudes. ÄRA MURETSE! SEE ON NORMAALNE! Kindlasti tekib sul kohe 1. mõte, et su kulmud kaovad ära ja protseduuril käimine oli mõttetu raha ja ajakulu. Tuleks arvestada, et pigmendi “peiteaeg” on umbes 4-5 nädalat. Selle aja jooksul võib pigmendi toon veel varieeruda ja minna heledamaks/tumedamaks. Peale kulmude paranemist tuleks lisaks teha veel 1 järelhooldus umbes 6 nädala möödudes. (Selleks ajaks on meie naha epidermaalne barjäär täielikult taastunud ja nii väldime naha kahjustamist.)


paranenud.jpg

Paranenud kulmude Microblading enne hooldust.

microblading koos hajutusega.jpg

Microblading peale 6. nädalat, peale järelhooldust. Klient soovis hoolduses lisada vaid pisut hajutust.Kui sa endiselt oled veel kõhklev protseduuri sooritamise osas, siis tule minu juurde TASUTA konsultatsioonile ja teeme sulle eelnevalt klassikalise kulmuhoolduse keemilise värvi või/hennaga, et saaksid uue kulmukujuga eelnevalt pisut aega harjuda.


Broneeri aeg TASUTA KONSULTATSIOONILE!