Auhinnamäng! 🤩

Auhinnamäng! 🤩

Tegime koostöös klubi “Teater” huvitava facebooki mängu, kus auhind on kohe eriti magus.

Osale klubi “Teater” auhinnamängus ja võida tasuta püsimeigi protseduur koos 5-e VIP pääsmega “Black Pyramid” peole.
🤩

Osalemiseks tuleb sul toimida järgnevalt:


🖤VÕIDA!🖤

💄💄💄Adriana Mänd loosib välja püsimeigi / Microblanding protseduuri, omal valikul.

Osalemiseks:
👍 Kontrolli, et oleksid klubi Teater ja Adriana Cosmetics Studio sõber
💋 Täägi sõbrad, kes enda ilu eest alati hoolt kannavad

🤩 Jagada võib ka!

Õnneliku võitja teeme selgeks juba reedel, kell 12.00!

PS! Võitjat ootab ka 5 VIP piletit, laud ja pudel kihisevat 27.07 Laupäev I Black Pyramid peole!

Read More

Püsimeigi protseduur on hõivatud emmede jaoks vägagi teretulnud, kuid on kosmeetiline tatoveering ka ohutu raseduse/imetamise ajal?

Püsimeigi protseduur on hõivatud emmede jaoks vägagi teretulnud, kuid on kosmeetiline tatoveering ka ohutu raseduse/imetamise ajal?

Vastutuse võtmine on peamine põhjus, miks keegi, kes teostab mis tahes, isegi minimaalselt invasiivset kosmeetilist protseduuri, ei soovi töötada rasedate või imetavate emadega.

Imetamise ajal halvim stsenaarium mis võib juhtuda on, kui sa saad tätoveeringu kaudu teisejärgulise nakkuse mis võib läbi rinnapiima edasi kanduda lapsele. Risk on küll minimaalne, kuid siiski olemas

Raseduse ajal on oluline mitte neid riskide võtta, mis võivad lootele kahjulikud olla üheksa kuu jooksul. Raseduse ajal läbivad naised drastiliselt vererõhu, hormonaalsete kõikumiste, kaalutõusu jms. muutusi - kõik need panevad immuunsüsteemi tohutu koormuse alla. Sarnaselt vajadusega jääda eemale teatud toiduainetest, ilmselgelt alkoholist ja muudest kahjulikest harjumistest on seda soovitav teha ka erinevatest kosmeetilistest protseduuridest, seejuures püsimeigist (või mis tahes tätoveeringutest) loobudes. Kuigi protseduur ei ole absoluutselt ohtlik, ei ole see raseduse ajal soovitatav, sest tätoveerimise käigus on palju tegureid, mis on riskantsed, olenemata sellest, kui turvaline on stuudio, kui professionaalne on teenuse pakkuja või kui puhtad on tema töövahendid. Tatoveerimise käigus saab naha epidermaalne barjäär kahjustada ja see muudab hiljem igasuguste infektsioonide tekkimise hõlpsaks ja igasugune ebaõige hooldus võib tekitada nakkuse.

Kokkuvõtteks soovitan mina kõikidel värsketel emmedel pisut oodata, kuni teie pisike on juba rinnaga toitmisest võõrutatud ja siis rahuliku südamega protseduurile aja broneerida.


Read More

Mida oodata Püsimeigi/Microbladingu protseduurile tulles.

Mida oodata Püsimeigi/Microbladingu protseduurile tulles.

Vaatamata sellele, et viimastel aastatel on Microblading’u protseduur kõvasti laineid löönud, avastati Microblading AKA “kulmude tikand” tegelikult juba tuhandeid aastaid tagasi.

Microbladingu protseduur hõlmab endas naha pindmist pigmenteerimist õhukese micro-teraga, millega joonistatakse nahale kulmu karva imiteerivad jooned mis “jooksevad” samas suunas kuhu loomulik kulmu karv kasvab. Püsimeigi ja Microbladingu vahe tuleneb protseduuri käigu poolest seetõttu, et Microblading tehakse nahale manuaalselt, kasutades spetsiaalset pliiatsit mille külge kinnitatakse micro-tera, püsimeik aga käib spetsiaalse tatoveerimis aparaadiga.

Read More